Darmowa dostawa dla zamówień od 299 zł!

Kilka słów o mnie…

o-mnieo-mnie

Kim jestem

Nazywam się Katarzyna Siembab i od stycznia 2019 roku prowadzę działalność
gospodarczą pod nazwą „Pozytywnie Nakręcona” Pracownia Rękodzieła Artystycznego Katarzyna Siembab.

Pomysł na Firmę zrodził się z ogromnej pasji do rękodzieła w szczególności do szydełkowania i szycia. Dzięki Waszej obecności, wsparciu oraz bardzo częstym motywowaniu mnie do dalszej pracy postanowiłam rozwinąć skrzydła i to wszystko dzięki Wam, za co bardzo dziękuję. Nie mogę pominąć oczywiście opisu (choć w kilku zdaniach) jak to wszystko się zaczęło, a zaczęło się tak…

Pierwszy skrzat

Cztery lata temu przed Bożym Narodzeniem szukałam świątecznego skrzata. Po przejściu wszystkich stoisk w miejscowej Galerii, gdzie wszędzie było jedno i to samo postanowiłam, że sama uszyję sobie takiego skrzata. Pomysł był w głowie.

Usiadłam i pomyślałam „ Kaśka jesteś magistrem ekonomii, przecież Ty nie potrafisz szyć ! Zaczęłam śmiać się sama do siebie, po czym pożyczyłam maszynę do szycia, dostałam szybki instruktaż (tak jest do przodu a tak do tyłu). Po kilku godzinach udało się, powstał mój pierwszy skrzat, który to właśnie wzbudził Wasze spore zainteresowanie.

Mój świat

Tak, pierwszą uszytą przeze mnie rzeczą był właśnie skrzat. Podobnie wyglądała sytuacja z szydełkowaniem………

Dzięki Wam jestem w tym miejscu i z wielką przyjemnością tworzę dla Was dywany, koszyczki torebki oraz dodatki i ozdoby sezonowe: skrzaty, renifery, zajączki.

Staram się, aby każda zrobiona przeze mnie rzecz była unikatowa i niepowtarzalna. Wszystkie produkty wykonuję z największą starannością , dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły.

Poza tym poszerzyłam właśnie asortyment o artykuły przydatne do wyrobu torebek , m.in. karabińczyki, paski z ekoskóry i wiele wiele więcej.

Witajcie w moim „Pozytywnie Nakręconym” świecie!